Synesis consultingPROČ PRÁVĚ FLEXI ?

Pojišťovna roku 2008

V rámci soutěže Pojišťovna roku 2008 zvítězila Pojišťovna České spořitelny ve všech kategoriích týkajících se životního pojištění. Asociace českých pojišťovacích makléřů udělila pojišťovně nejvyšší ocenění v kategoriích Pojišťovna roku 2008 v životním pojištění, Inovace pojistných produktů, Spolupráce s makléři a v kategorii Likvidace pojistných škod. Produkt FLEXI životní pojištění korunoval úspěch pojišťovny vítězstvím v kategorii Pojistný produkt roku 2008.

Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace český pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky.


1. místo v hlavní kategorii 1. místo v kategorii Likvidace škod 1. místo v kategorii Spolupráce s makléři
1. místo FLEXI životní pojištění 1. místo v kategorii Inovace pojistných produktů

FLEXI životní pojištění je nejlepší životní pojištění a finanční novinka roku 2009

Rozhodla o tom odborná porota soutěže Zlatá koruna, která pojištění FLEXI udělila dvě nejvyšší ocenění v kategoriích Životní pojištění a Novinka roku. Pojišťovně České spořitelny se tak podařilo vylepšit loňské druhé místo v kategorii Životní pojištění. Nové FLEXI životní pojištění bylo uvedeno na trh začátkem letošního roku a od té doby si ho sjednalo více než 55 000 klientů. Více informací viz tisková zprávaCopyright © 1998 - 2019, LR Design Studio.
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace