Synesis consultingPROFIL SPOLEČNOSTI

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group byla založena v roce 1992 a dnes patří mezi největší pojišťovny na českém trhu. Základní kapitál společnosti činí 1,12miliardy korun. Je součástí největší rakouské pojišťovací skupiny VIG, která má v Evropě více než stoosmdesátiletou tradici.

Pojišťovna České spořitelny, a.s. dříve pojišťovala všechna rizika- majetek i život. Koncem roku převedla neživotní část svých klientů pod pojišťovnu Kooperativa a dále se specializovala na pojištění života. Tento krok se ukázal jako velmi dobrý, vzhledem k tomu, že se Pojišťovna ČS stala leaderem v oboru a svým produktem FLEXI průkopníkem na trhu životního pojištění. Níže uvedená ocenění to dokazují.


FLEXI životní pojištění je nejlepší životní pojištění a finanční novinka roku 2009

Rozhodla o tom odborná porota soutěže Zlatá koruna, která pojištění FLEXI udělila dvě nejvyšší ocenění v kategoriích Životní pojištění a Novinka roku.


Pojišťovna roku 2008

V rámci soutěže Pojišťovna roku 2008 zvítězila Pojišťovna České spořitelny ve všech kategoriích týkajících se životního pojištění. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace český pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky.


Životní pojištění roku 2008

Investiční životní pojištění FLEXI INVEST bylo vyhlášeno vítězem v kategorii Životní pojištění roku 2008 v soutěži MasterCard Banka roku 2008.

Stříbrná koruna 2008

Pojišťovna České spořitelny získala za rok 2088 ocenění Stříbrná koruna v kategorii Životní pojištění s produktem Flexibilní investiční životní pojištění FLEXI INVEST2008.Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio.
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace