Synesis consultingO NÁS

Kořeny společnosti Synesis Consulting s.r.o. sahají už do roku 1993. Pojistný trh se formoval a zakladatelé společnosti SC stáli při zrodu a budování Živnostenské pojišťovny a.s. Živnostenská pojišťovna se svým individuálním přístupem a kvalitním pojistným programem byla velmi zajímavým partnerem pro Českou spořitelnu, a tak došlo v roce 1995 ke kapitálovému spojení.

Prodejem majoritního balíku akcií České spořitelny Erste došlo k přejmenování na Pojišťovnu České spořitelny, a.s. a později i k prodeji majetkového pojištění Pojišťovně Kooperativa a.s., která je akcionářsky v sesterských rukou. Díky tomu poradci Synesis Consulting s.r.o. zastupují obě pojišťovny a osobním přístupem se snaží klientům splnit i jejich nejnáročnější požadavky.

Společnost Synesis Consulting s.r.o. byla založena 3.1.2004 a je zaregistrována Ministerstvem financí ČR pod registračním číslem 036224PA

Zakládajícími členy jsou:

Alena Kostková - Karviná
Monika Střítecká - Nový Jičín
Ing. Jaroslav Marušák- Ostrava

Svou dlouholetou prací získali zkušenosti, know-how, a tak spojili své síly a stali se pro Pojišťovnu ČS a Kooperativu ještě silnějším partnerem, který se dokáže postavit za zájmy klienta a prosazovat jeho přání.

Synesis Consulting s.r.o. tvoří také tři desítky kvalifikovaných pojistných poradců, kteří poskytují klientský servis nejvyšších kvalit.

Pozornost společnosti se soustředí na severní Moravu a potřeby jejich obyvatelů. Kanceláře Synesis Consulting s.r.o. Můžete najít v Ostravě, Karviné, Havířově a Novém Jičíně.


To čím se zabýváme, není nic zvláštního…


Zabýváme se prodejem produktů finanční skupiny České spořitelny, která je jednou z nejstabilnějších a nejsolidnějších na finančním trhu a takto je vnímána i veřejností- to jen podtrhuje naši filosofii pracovat v tomto oboru na základě solidnosti, profesionality a odborných doporučení klientům.

Těžiště naší práce je pojištění osob u PČS - životní pojištění a úrazové pojištění FLEXI. Intenzivně se také věnujeme pojištění majetku pro Kooperativu.

Kromě pojištění také spolupracujeme se:

  • Penzijním Fondem ČS
  • Stavební spořitelnou ČS
  • Bankami pro vyjednání nejlepších podmínek pro hypotéky a úvěry (Komerční Banka, Hypotéční Banka, Česká spořitelna, LBBW, Volksbank, Wüstenrot, Unicredit Bank, Raiffeisen Bank)

To, jak se naší prací zabýváme už zvláštní je ...


Na současném trhu finančních služeb se pohybuje velké množství společností, ať s výhradním právem zastupovat konkrétní pojišťovnu nebo makléřské společnosti, a tak se tito hráči na trhu snaží mnohdy utrhnout co největší podíl s cílem získat co nejvíce klientů. Toto je jedním z důvodů, proč je slovo pojištění v Česku chápáno negativně. Tzv. „Pojišťováci“ bývají často dravci, kteří loví klienty a mnozí z nich k nim přistupují velmi konzumně- jejich služby nejsou motivovány přáním pomoci, ale touhou po zisku. Náš přístup je od základu jiný. Více zde: Etika není jen slovo.Copyright © 1998 - 2019, LR Design Studio.
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved. administrace